İlkbahar Yaz Balık Etek Abiye Elbiseler Hangi Renk Giyilmeli

İlkbahar Yaz Balık Etek Abiye Elbiseler Hangi Renk Giyilmeli

Modacıların her sezon birbirinden şık modelleri koleksiyonlara eklemeleri ve bayanların katıldıkları davetlerde en şık olma yarışları sayesinde kendi modasını yaratan abiye elbiseler bu sezonda göz alıcı tasarımlarla karşımızda olmaya devem etmektedir.

Son yıllarda gecelerde kendini fazlasıyla göstermeye başlayan balık etekler yeni sezona damgasını vurmayı başaracaktır. 2017 İlkbahar yaz balık etek abiye elbiselerde dikkat çeken modeller arasında benim favorim olan saten şıklığında straplez tasarlanmış olan tasarım yer almaktadır. Her davette rahatça kullanabileceğiniz balık etek abiyelerde dantelin romantizmi ile birleştiren modacıları zarif ve asil duruşlu modeller tasarlamışlar. En çokta simli kumaşlara yakıştığını düşündüğüm balık etek modeli pulların ve payetlerin kullanıldığı elbiselerle gecelerde dikkat çekmeniz hiç de zor olmayacaktır. Elbette ki her sene olduğu gibi bu yaz mevsimi ise akıllara benzer şu tarz benzer sorular abiye ayakkabı nasıl olmalı, ne renk ve hangi modaya uygun olmalı, balık etek nasıl olmalı, hangi renk balık etek olmalı. Farklı nasıl bir model olmalı ? Beyaz renk mi? Siyah Renk mi? Yoksa kırmızı mı ? parlak mı mat mı?

Balık Etek Hangi marka almalıyım ?

İşte bu tarz sorularınıza yardımcı olacağımızı umarak onlarca modelde yaz ayakkabılarını paylaştık. Balık etek elbiselerde dozunda kullanılan dekolteler sayesinde davetin en konuşulan bayanı olmanız kaçınılmaz olacaktır. Balık eteklerde en çok tercih edilen dekolte modeli olan straplez ve sırt dekoltesi bayanların vücutlarında öne çıkarmak istedikleri bölgelere göre değişkenlik kazanmaktadır. Bu elbiseye en çok yakıştığını düşündüğüm ayakkabı modeli olan platform topuklar sanki bu elbise modeli için tasarlanmıştır. Balık etek abiyelerde dikkati çeken desenler arasında özellikle leopar deseni, yılan deseni ve timsah desenleri bayanlar tarafından oldukça rağbet görecektir. Gelinliklerde de çok tercih edilen bu model 2017 İlkbahar yaz sezonunun da karşımıza mor, krem, siyah, kırmızı ve sezonun trend renkleri arasında yer alan kobalt mavisi, zümrüt yeşili tasarımlarla çıkacaktır. 2017 İlkbahar Yaz Balık Etek Abiye Elbiseler Hangi Renk Giyilmeli sorularınıza cevap olacak fotograflar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir