İlkbahar Yaz Etek Modası, Trendleri, Nasıl Etek Giymeliyim?

 

İlkbahar Yaz Etek Modası, Trendleri, Nasıl Etek Giymeliyim?

Bayanların her daim gözde kıyafetleri arasında yer almayı başaran etekler yeni sezonda birbirinden şık modelleri ve renkleriyle hanımların ilgisini çekmeyi başaracaklardır.

2017 İlkbahar yaz etek trendleri bayanları renk ve modelleriyle şaşırtacak güzellikte karşımıza çıkacaktır. Bu sezon eteklerde uzun modellerden kısa modellere, renkli modellerden sezonun trend desenlerine kadar bir çok çeşitle siz bayanlara hitap edecektir. Yaz sıcağında en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alan etekler bayanları hem serin tutacak hem de şık olmalarını sağlayacaktır. Tasarımcılar bu sezon etek modellerinde sezonun renk çeşitliliğinde ilham alarak cesur renk ve desenlere yer vermişlerdir. Günlük ve iş hayatınızda, davetlerde giyeceğiniz bir çok modelde tasarlanmış etek modellerinde günlük yaşamda daha çok genç kızların tercih edecekleri mini kloş etekler bu sezon çok moda olacaktır. Kloş etekler renkleriyle, desenleriyle ve genelde mini boylarıyla yaz günlerinin vazgeçilmezi olacaktır. Canlı neon renklerde tasarlanan kloşlar karşımıza kırmızı, mor, yeşil, bordo, mavi, sarı ve daha sayamadığımız bir çok rengin yanında pastel tonlarıyla da dikkat çekecektir. Bu eteklerde yüksek bel ve pileli modellerle oldukça şık bir hava yakalamanız mümkün olurken yüksek bel eteklerin bellerinde kullanacağınız kalın kemerlerse size farklı bir tarz katacaktır. Mini dar etekler modasını hiç kaybetmeden farklı renklerde tasarlanan modelleriyle hanımların kıyafet seçimlerinde yer alacaktır. Günlük hayatta kullanacağınız bir diğer etek modeli olan uzun maksi eteklerse renk ve desenleriyle sizlere geniş seçim şansı sunacaktır. Rahatlığı ve güzel görünümü yanında getiren bu etek modelinde kullanılan desenlerde büyük, küçük çiçekler floral trendi yakalamanızı sağlayacaktır. Uzun maksi eteklerde leopar desenin çekiciliğine ve bu sezonun akımları arasında yer alan çizgilere farklı bir çok desen ve renklerde bayanların beğenisine sunulacaktır. Günlük hayatta bayanların kullanacağı etekler denim, penye, deri, keten, ve pamuklu kumaşlardan tasarlanmıştır. Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi sizlerin akıllarından oluşan düşünceleri gün yüzüne çıkarmak için bir çok 2017 ilkbahar yaz modasına uygun resimler paylaşmaya çalışacağız.

2017 son trendleri son modalarını inceleyerek hem fikir olacaksınız. Ayrıca Nasıl etek giymeliyim, bu yaz hangi renkleri tercih etmeliyim? Hangi marka etek giymeliyim? Ne mini mi yoksa uzun mu giymeliyim? İşte bu düşüncelerinizi şekillendireceğiz. İş kadınları için bu sezon oldukça farklı tasarımlar yer alırken yüksek bel kalem etekler bayanların takım şıklını destekleyecektir. Bayanların gömlek ve kalem etek kombinleriyle şık olmaları oldukça kolay olacaktır. Kalem etekler sadece iş kadınlarının tarzı olmayacak gençlerin spor kıyafetlerinde giyecekleri kalemlerde oldukça trend olmayı başaracaktır. Özel davetlerde giyecekleri peplum eteklerle fark edilmeleri kolay olacak bayanların etek boylarında genelde diz üzeri ve miniler tercih edilecektir. Bu sezonun en çok ilgi göreceğini düşündüğüm etek modeli olan peplumlar şifon, saten, dantel, güpür ve ipek kumaşlardan tasarlanmışlardır. Etek seçimi yaparken vücut ölçülerinize göre hareket etmeniz güzel görünümünüzü pekiştirecektir.2017 İlkbahar Yazlık Etek Abiye Elbiseler Hangi Renk Giyilmeli sorularınıza cevap olacak resimler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir