İlkbahar Yaz Moda Trendleri

Bu sezon bütün kadınları heyecanlandıracak birçok yeni trend geliyor Bu sezonun trendlerine bakacak olursak oldukça şık ve göz alıcı kıyafetler göze çarpıyor. 2014 sezonu birçok farklı moda akımına eşlik edecek ve kıyafet seçiminde çok zorlanacağımız bir sezon olacak. 2013 yılında rahatlık ön plandaydı, 2014’de de aynı rahatlık devam ediyor ve spor şıklığı daha da popüler olacak. 1950-70 yıllarında ki o kadınsı kıyafetler bu sezona damgasını vuracak. Şimdi İlkbahar-yaz sezonu trendlerine bir göz atalım.

 

Crop Tops Trendi

 
Crop Tops trendi geçen sezon oldukça popülerdi. Elbiselerin üzerine kısa üst olarak akıllara kazınan bir trend olan Crop Tops bu sezonda çok farklı modellerle en parlak dönemi yaşayacak. Özellikle yüksek bel pantolonlar ve eteklerde çokça kullanılacak.

 

Bol Pantolon Trendi

 
Yaz aylarının trendi olan tril tril pantolonlar bu sezonda geri dönüyor. Pastel tonların ağırlıklı olacağını söylemek gerekiyor. Palazzo pantolon olarak bilinen trend bu sezon yüksek belli modelleri sayesinde kadınların gözdesi olacak.

 

Püskül Trendi

 
Oldukça eski bir trend olan Püskül, 1920’lerde kullanılıyor ve çok dikkat çeken bir trenddi. O dönemlerde genellikle elbiselerde kullanılan püsküller, şimdilerde ise, ayakkabılarda, çantalarda da kullanılarak, kullanım alanı oldukça genişletildi.

 

Sweatshirt Trendi

 

 

 

Spor’dan ilham alan bir moda trendidir. Rahatlığın ön planda tutulduğu bu trend de daha kadınsı Sweatshirt’ler tasarlanıyor. Sloganlı ve grafik desenlerine sahip Sweatshirt’ler bu sezon çok moda olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir